Veiling

094 Een ingelijst Liverpool gesigneerd shirt van Georginio (Gio) Wijnaldum
Eindigt over: 261 dagen 4 uren 56 minuten 28 seconden geleden
No Bid

Veiling verstreken zonder enige biedingen.

Wolbert Fysio en Georginio Wijnaldum bieden aan:

Een ingelijst Liverpool gesigneerd shirt
van Georginio (Gio) Wijnaldum